شنبه 23 مرداد 1389

پاسخ احمد منتظری به دروغ پردازی سایت جوان


دوشنبه, ۱۸ مرداد, ۱۳۸۹
چکیده : فرزند آیت الله منتظری گفت:"بسیار موجب تأسف است که بعضی سایت‌ها بدون هیچ جرمی فیلتر می‌شوند و بعضی دیگر آنقدر آزاد و رها هستند که اخبار دروغ جعل می‌کنند و به تشویش اذهان عمومی می‌پردازند و خیالشان راحت است که مجازاتی در انتظارشان نیست. امیدوارم خداوند همه را هدایت فرماید."

به دنبال درج خبری در جوان آنلاین، حجت الاسلام و المسلمین احمد منتظری در جوابیه ای با تکذیب ادعای سایت نزدیک به سپاه آورده است که هیچگاه با کمک به خانواده زندانیان مخالف نبوده است.
به گزارش جرس، فرزند آیت الله منتظری در بخشی از این نامه با ابراز تاسف از فیلتر کردن رسانه ها افزوده است: بعضی سایت‌ها بدون هیچ جرمی فیلتر می‌شوند و بعضی دیگر آن قدر آزاد و رها هستند که اخبار دروغ جعل می‌کنند و به تشویش اذهان عمومی می‌پردازند و خیالشان راحت است که مجازاتی در انتظارشان نیست.
متن پاسخ فرزند آیت الله العظمی منتظری که در اختیار جرس قرار گرفت به شرح زیر است:

بسمه تعالی
مسئول محترم سایت جوان آنلاین
پس از سلام – پیرو درج خبر سراسر دروغ با کد خبری ۳۰۸۹۸۶ مورخ ۱۳/۵/۸۹ در آن سایت لطفاً طبق ماده ۲۳ و تبصره ۳ ماده ۱ قانون مطبوعات، تکذیبیه ذیل را در اولین فرصت در آن سایت درج نمایید:
اینجانب هیچ گاه با کمک به خانواده زندانیان مخالف نبوده و نیستم، اگر بر فرض زندانی گناهکار باشد، خانواده اوکه جرمی را مرتکب نشده اند. من چگونه می‌توانم با این امر خداپسندانه و بشردوستانه مخالف باشم. آیت الله العظمی منتظری (رضوان الله علیه) در طول بیش از چهل سال گذشته همواره به این مهم توجه داشت و کمک به این خانواده‌های مظلوم را وظیفه خود می دانست و تا آخرین روزهای حیات خود به انجام آن تأکید داشت و اکنون نیز در حد مقدور ادامه دارد.
علاوه بر این، از ابتدای تشکیل انجمن دفاع از حقوق زندانیان، اینجانب عضو آن بودم و در جلسات آن شرکت داشتم و انجام وظیفه می‌نمودم. انجمنی که به جای تشویق و تقدیر، مورد خشم و غضب حاکمیت قرار گرفت و متلاشی شد و مسئول دلسوز آن جناب آقای عمادالدین باقی دستگیر و زندانی گردید.
بسیار موجب تأسف است که بعضی سایت‌ها بدون هیچ جرمی فیلتر می‌شوند و بعضی دیگر آنقدر آزاد و رها هستند که اخبار دروغ جعل می‌کنند و به تشویش اذهان عمومی می‌پردازند و خیالشان راحت است که مجازاتی در انتظارشان نیست. امیدوارم خداوند همه را هدایت فرماید.
۸۹/۵/۱۸ – احمد منتظری

--------------------------------------------------
اختصاصی«جوان آنلاین»
وجود اختلاف بین شیخ یوسف صانعی و فرزند منتظری
http://www.javanonline.ir/Nsite/FullStory/?Id=308986
کد خبر308986
اختصاصی«جوان آنلاین»
اخبار دریافتی از بروز اختلافات میان فرزند مرحوم منتظری با شیخ یوسف صانعی حکایت دارد.
اخبار دریافتی از بروز اختلافات میان فرزند مرحوم منتظری با شیخ یوسف صانعی حکایت دارد.
به گزارش«جوان آنلاین»،پس صدور فتوای قابل تأمل شیخ یوسف صانعی مبنی بر تخصیص وجوهات شرعی به میزان یک سوم از سهم امام برای کمک به خانوداه زندانیان اغتشاشات پس از انتخابات ریاست جمهوری، نامبرده بعد از صدور این فتوا وجوهاتی که بعد از فوت مرحوم حسنیعلی منتظری به وی تعلق گرفته بود را بین خانواده زندانیان مذکور تقسیم نموده که این اقدام صانعی با اعتراض و ناراحتی احمد منتظری مواجه و باعث بروز اختلافاتی بین این دو نفر شده است.
انتهای خبر / پایگاه اطلاع رسانی جوان / کد خبر 308986


اين مطلب از سايت شخصي عمادالدين باقي چاپ شده است!

Copyright © 2004 emadbaghi.com All rights reserved